Autoryzowany dealer Kranzle i IPC

Autoryzowany dealer Kranzle i IPC

PUZZI 8/1 C ODKURZACZ PIORĄCY KARCHER 1.100-240.0

PUZZI 8/1 C ODKURZACZ PIORĄCY KARCHER 1.100-240.0 dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd.

2,950.00 

Produkt dostępny na zamówienie

W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących

Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, dużych gospodarstwach agroturystycznych, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających. Na obudowie znajduje się obrazkowa instrukcja, która w przystępny sposób przybliża obsługę urządzenia. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie  PUZZI 8/1 C można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

Wyposażenie

  • Wąż do ekstrakcji ze zintegrowanym złączem, 2.5 m
  • Uchwyt do przechowywania dyszy ręcznej
  • Kabel zasilający, 7.5 m
  • Ssawka do tapicerki
  • Uchwyt na dyszę ręczną na obudowie urządzenia
  • Hak na przewód zasilający
  • Rękojeść

Dane Techniczne:

Wydajność powierzchniowa (m²/h)12 – 18
Wydatek powietrza (l/s)61
Podciśnienie (mbar/kPa)230 / 23
Wydajność spryskiwania (l/min)1
Ciśnienie spryskiwania (bar)1
Zbiornik wody: czystej / brudnej (l)8 / 7
Moc turbiny (W)1200

Podobne produkty

Powiązane produkty

Kategorie
Cena
-
Marka
Aktualne promocje