Autoryzowany dealer Kranzle i IPC

Autoryzowany dealer Kranzle i IPC

Nasze marki

Kranzle

Dla perfekcyjnej czystości w przemyśle, rzemiośle, rolnictwie oraz hobby!

Program produktów  Kranzle dzieli się na siedem zakresów efektywności, sięgających od myjek wysokociśnieniowych poprzez odkurzacze przemysłowe i zamiatarki ręczne aż po zastosowanie specyficznego osprzętu.  Niezależnie od tego, czy chodzi o przenośne myjki wysokociśnieniowe czy o urządzenia mobilne,  czy o myjki wysokociśnieniowe w wykonaniu na zimną czy na gorącą wodę, czy też o instalacje stacjonarne – życzeniom klienta nie narzuca się praktycznie żadnych ograniczeń. Dla każdej linii produkcyjnej obowiązuje wymóg: Lepiej perfekcyjnie niż tanio! Albowiem przykładamy wagę do najlepszego stosunku cena/wydajność, co potwierdza się poprzez długoletnie korzystanie z produktów Kranzle- zbudowanych z przeznaczeniem do ciężkiego codziennego użytkowania.

Myjki Jarocin
ipc header nome allproduct new – Kar-System

IPC Gansow

Największy, międzynarodowy producent urządzeń czyszczących

IPC to jedna z największych, międzynarodowych firm, będących producentem urządzeń czyszczących najwyższej klasy. Posiada ogromne doświadczenie w branży, a jakość ich produktów stoi na najwyższym poziomie, oferując przy tym relatywnie niskie ceny. Codziennie tysiące technologów i specjalistów prowadzi prace badawczo-rozwojowe, tworząc nowe innowację oraz technologie, które są wdrażane w ich produktach. Firma dba o minimalizowanie kosztów zużycia energii, tworząc swoje produktu w sposób jak najbardziej ekologiczny oraz energooszczędny. Działając na terenie 120 krajów, zajmuje trzecią pozycję w rankingu liderów branży urządzeń sprzątających i czyszczących.

Karcher

Globalny dostawca technologii czyszczenia

Rodzinna firma produkcyjna jest dzisiaj światowym liderem technologii czyszczenia oferującym wydajne i energooszczędne rozwiązania. Innowacyjne i doskonałe jakościowo. Urządzenia Kärcher łączą w sobie funkcjonalność, przyjazność użytkownikowi i ciekawy design. Produkty firmy zostały już nagrodzone ponad 100 odznaczeniami za wzorowy design.

karcher jarocin
Bez nazwy 2 – Kar-System

Biemmedue

Najtańszy producent, zapewniający europejską jakość produktu. 

Biemmedue to renomowana, włoska firma działająca na rynku profesjonalnych maszyn czyszczących. Wyróżnia się solidną jakością, prostotą konstrukcji oraz niezawodnością. Producent w swoich sprzętach wykorzystuje elementy i podzespoły najlepszych firm, dostarczających rozwiązania do produkcji sprzętów. Wśród nich znajdziemy choćby uznane na całym świecie pompy Interpump®, które są używane podczas produkcji ich przemysłowych myjek ciśnieniowych. Firma może się też pochwalić najbardziej atrakcyjną i konkurencyjną ofertą cenową.

Kategorie
Cena
-
Marka
Aktualne promocje